Sefa Aydemir

Dijital Pazarlama Uzmanı, Eğitmen

Sefa ile birlikte 2010 yılından bu yana bir çok özel kuruma eğitimler verdik ve kurumsal şirketlerle projeler gerçekleştirdi. Referanslarımız arasında Avrupa Konutları, Vadi İstanbul, Sabancı Üniversitesi, Üsküdar Üniversitesi ve Bilkent Üniversitesi yer alıyor.

Duygu Akdoğan

Performans Pazarlama Direktörü

Marmara Üniversitesinden mezun olan Duygu, markanızın performans analizlerini gerçekleştiriyor, Google Adwords başta olmak üzere dijital içerik ve pazarlama alanlarının tümünde profesyonel bir yaklaşım sergiliyor. Danışmanlık verdiğimiz markalar arasında Little Caesars, MEF Okulları, TEKFEN İnşaat, Oriflame, Özdilek Holding gibi markalar bulunuyor.

Ayşe Müge Tepe

Metin Yazarı

1988 yılında doğan Müge, Anadolu Üniversitesi Felsefe bölümünü bitirdi. Radyo, TV ve Sinema alanında yüksek lisans yaptı. Müge, markanız için life syley, ekonomi, gündemle ilişkili ve teknoloji gibi her alanda özgün ve markanızı doğru kelimelerle tanıtan içerikler hazırlıyor. Referanslarımız arasında Askmoyra, Doğuş Grubu ve Ligarba Travel bulunuyor.

Ezgi Safhalis

Sanat Yönetmeni

Kurumsal kimlik ve ton of voice farklılığına göre markanız için özel tasarımlar yapabilen Ezgi ile daha önce kurumsal ve global bir çok markanın görsel çalışmalarını gerçekleştirdik.