Furkan ile Amerika Birleşik Devletleri başta olmak üzere dünyanın bir çok yerinden tüp bebek, estetik ve saç ekimi hizmetleri kapsamında sağlık turizmi odaklı bir çalışma gerçekleştiyoruz. Kısa süre içinde sosyal medyada reklam optimizasyonlarımız ile çok ciddi danışan elde ettik. Yurt dışından elde ettiğimiz leadler ile başarılı işler yapıyoruz.

Uğur ÇamlıbelUnitamed Partner Director

Türk kültürü ve Çin kültürünün tanıtımlarını yaptığımız derneğimizin PR iletişimi için birlikte çalışıyoruz.. Son derece pozitif ve çözüm odaklı bir iletişimi var Furkan’ın. Çalışmaktan keyif duyuyoruz.

Mustafa AltanDernek Başkanı - Türk - Çin Kültür Derneği

Çalışmaya başladığımız günden bu yana hem sosyal medya ve dijital iletişim hem de PR iletişimi konularında çok ilerleme kaydettik. Şu an Ligarba Travel’ın ana basın mecralarında, internet sitelerinde yüzlerca haberi bulunuyor. Furkan’la çalışmak beni her zaman heyecanlandırıyor.

İrfan KarslıGenel Müdür - Ligarba Travel

Bugüne kadar PR iletişimi yaptığımı sanmışım. Gazete, dergi ve internet sitelerinde girişimimi duyurmak için daha iyi biriyle tanışamazdım. Şimdi Pepapp adını internette arayan potansiyel her kullanıcı, ulusal mecralarda yer alan haberlerimize ulaşıyor. Furkan, birlikte çalışmak için çok iyi bir yol arkadaşı.

Emrah YiğitCo - Founder - Pepapp Mobil Uygulama

Sahibi ve yöneticisi olduğum Estecenter Plastik Cerrahi Merkezi için Furkan’la iş birliği gerçekleştirdik. Sunum yeteneği ve iletişim becerisiyle çok kısa sürede çok ciddi ivme kazandık. Merkezimizin haberleri ulusal hem basılı hem de online mecraların bir çoğunda yer aldı. Sektörümde bulunan bütün arkadaşlarıma da sürekli öneriyorum.

İbrahim ÇevikYönetici - Estecenter Plastik Cerrahi Merkezi